Toplamda 6 Adet Birbirinden Farklı Plaka Altlığı Üretmekteyiz.

 

 

Standart Plaka Altlığı Modeli Kod: GP01

16

 

Menteşeli  Model Plaka Altlığı Model GP01 Gövde Metaryali PP ve ABS Çıta olarak Basılır. 510 mm X 23 mm Reklam Alanına Sahiptir. Beyaz Gümüş ve Altın Yaldız Kabartma Renkleri Mevcuttur.

Standart Plaka Altlığı  Kabartma Üzeri Sergiraf Modeli Kod: GP02

Standart Model Plaka Altlığı Kabartma Üzeri Serigraf Boya Baskılı Model GP02 Gövde Metaryali ABS ve ANTİŞOK Olarak Basılır. 510 mm X 23 mm Reklam Alanına Sahiptir. Beyaz Gümüş ve Altın Yaldız Kabartma Renkleri Mevcut Olup Bu Renklerin Üzerine İstenilen Renk ve Renk Tonu Uygulanabilir ( Orjjinal Logolu Firmalar İçin Tasarlanmıştır )

Klasik Model Plaka Altlığı Kabartma Üzeri Serigraf Boya Baskılı Model GP02 Gövde Metaryali ABS ve ANTİŞOK Olarak Basılır. 510 mm X 23 mm Reklam Alanına Sahiptir. Beyaz Gümüş ve Altın Yaldız Kabartma Renkleri Mevcut Olup Bu Renklerin Üzerine İstenilen Renk ve Renk Tonu Uygulanabilr

Standart Çıtalı Plaka Altlığı  Yeni Model Kod: GP03Standart Model Çıtalı Plaka Altlığı Modeli GP03 Gövde Metaryali P.P Olarak Çıta Metaryali İse ABS Olarak Basılır. 520 mm X 25 mm Reklam Alanına Sahiptir. Beyaz Gümüş ve Altın Yaldız Kabartma Renkleri Mevcut Olup Bu Renklerin Üzerine İstenilen Renk ve Renk Tonu Uygulanabilir

Sürgülü Model Çıtalı Plaka Altlığı Modeli GP03 Gövde Metaryali P.P Olarak Çıta Metaryali İse ABS Olarak Basılır. 520 mm X 25 mm Reklam Alanına Sahiptir. Beyaz Gümüş ve Altın Yaldız Kabartma Renkleri Mevcuttur.

Standart Çıtalı Plaka Altlığı Serigrafi Baskılı Yeni Model Kod: GP04Genç Promosyon -Plaka altlığı - Plakalık - Plakacı - Ruhsat kabı

Sürgülü Model Çıtalı Plaka Altlığı Modeli GP03 Gövde Metaryali P.P Olarak Çıta Metaryali İse ABS Olarak Basılır. 520 mm X 25 mm Reklam Alanına Sahiptir. Beyaz Gümüş ve Altın Yaldız Kabartma Renkleri Mevcut Olup Bu Renklerin Üzerine İstenilen Kurumsal Firma Logosu,Otomobil Marka Logosu, Renk ve Renk Tonu Uygulanabilir.

Renkli Çıtalı Plaka Altlığı Yeni Model Kod: GP05MGenç Promosyon -Plaka altlığı - Plakalık - Plakacı - Ruhsat kabı

Renkli Çıtalı Plaka Altlığı Modeli GP05 Gövde Metaryali P.P Olarak Çıta Metaryali İse ABS Olarak İstenilen Renklerde Basılır. 520 mm X 25 mm Reklam Alanına Sahiptir. Beyaz Gümüş ve Altın Yaldız Kabartma Renkleri Mevcut Olup Bu Renklerin Üzerine İstenilen Kurumsal Firma Logosu,Otomobil Marka Logosu, Renk ve Renk Tonu Uygulanabilir.

Kare Plaka Altlığı Model Kod: GP06 Genç Promosyon -Plaka altlığı - Plakalık - Plakacı - Ruhsat kabı

Kare Plakalara Özel Kare Plaka Altlığı İstenilen Şekilde Üretilebilir Serigrafi Baskı Seçeneği İle İstenilen Tasarım Uygulanabilir Ayrıca Bu Ürünün Kabartma Yazılı Şeklide Bünyemizde Mevcuttur.
www.mafiashare.net