1995 yılında başladığımız sektörde 4 yıllık deneyim ardından kurduğumuz GENÇ PROMOSYON firmamızla özellikle PLAKA ALTLIĞI ürünü merkezli imalat ve satışı daha sonraki dönemde ise müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda OTO KOKUSU – RUHSAT KABI ve ANAHTARLIK imalatlarınıda dahil ederek faaliyetlerimizi sürdürdük.

    Sahip olduğumuz imalat kabiliyeti ile ürün gamını artırarak müşterilerimize ürün çeşitliliği sağlayarak değişik alanlarda tanıtım yapma imkanı doğurduk. İmalat ve Baskı atölyemiz sayesinde Özellikle yılbaşı promosyonları olan DUVAR SAATİ – KALEM – ÇAKMAK vs. diğer ürünleride müşterilerimize daha uygun şartlarla ulaştırmaktayız.

    İstanbul da başladığımız imalat ve satış noktamız Türkiye geneline hizmet vermenin getirdiği bazı durumlar nedeniyle Merkez Ofisimiz İstanbul olmak üzere İmalatımız Ankara ya ve yeni satış büromuz ve plastik geri dönüşüm tesisimiz ile Sivas ofisimizide açmış bulunmaktayız. Bu sayede Türkiyenin her bölgesine rahat ulaşmak mümkün olmuştur.

   Siz değerli müşterilerimize daime kaliteli ürünler sunarak satış sonrasındada memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağız. 

                                                                                                                                          Murat KALE

 

www.mafiashare.net